2004, Dram, Romantik

“Kimi seçersem seçeyim birileri mutsuz olacak.”

“Kimi seçersem seçeyim birileri mutsuz olacak.”

Her bölümünde içinizi sımsıcak ısıtacak, kimi yerinde çok kızacağınız ama bir o kadar da çok seveceğiniz; birbirine büyük bir sevgiyle, sımsıkı bağlanmış olan iki insan ve yaşlılığa doğru atılan küçük adımlar.. Eminim, sizi de kendilerine bağlayacaklardır.

Farklı karakterler sahip bu iki insanı bir arada tutan tek şey; birbirlerine olan sevgileridir.. Onların aşkları çok büyüktü, birbirlerini delicesine ve aptalca seviyorlardı. Ta kii, ayrılık zamanı gelene kadar. Ayrılıkların kolay olduğunu da kim söyledi? Ayrılıklar hiç bir zaman kolay değildir.. Bunu herkes bilir aslında; ayrılıklar kötüdür, insanın canını acıtır.. hele ki, o kişiye aşıksanız.

Bu büyük bir yükün altından kalkmakta zor değil midir? Onun özlemi içinde yanıp tutuşmak ve her an aklına gelmesi.. Peki ne yapmalı? Onu unutmalı mı yoksa bir başkasını mı sevmeli mi? Peki kalbe söz geçer mi? Bunun cevabı işte tam da bu filmde!

– İstersen komik olabilirim… Dalgın, zeki, batıl inançlı, cesur ve ayaklarımın üstünde hafif olabilirim. Her ne istersen olabilirim. Sen sadece bana ne istediğini söyle; senin için o olurum.
– Aptalsın!
– Evet, bunu da olabilirim.

Aşkın nerde ve ne zaman karşımıza çıkacağını nerden bilebiliriz ki..  Bunu, aşkın en güzel örneği olan bu  filmde bulabilirsiniz.. Benim hayatımın filmi olarak adlandırdığım bu filmi sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum.. Gerçek bir hikayeden alıntı mıdır bilmem ama bana göre yaşanan en güzel aşklardan biri diyebilirim! Kesinlikle izlenilmeli.. :)

İyi Seyirler!

/ 9 Wiews

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir