11
Tem

Pedalın Kalbi Zeytinli Rock Festivali’nde Müzik İçin Çarpıyor..

Normalde sitede izlediğim filmleri kendimce yorumlamaya çalışıyorum ve sinema dışına çıkmamam gerekiyor. Ama bugün mail adresime gelen bir basın bülteniyle bu organizasyon ile tanıştım ve hoşuma gitti. Aslında film gösterimleri de olacağı için sinemayı seven arkadaşları da ilgilendiriyor sanki. :))) Gelen basın bültenini aynen paylaşıyorum. Belki katılmak isteyen arkadaşlar olabilir.

PEDALIN KALBİ ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NDE MÜZİK İÇİN ÇARPIYOR

Türkiye’nin birçok yerinde gerçekleşen Bisiklet Festivallerinin Ağustos ayındaki durağı Edremit…
Yurt içi ve yurt dışından çok fazla sayıda bisiklet tutkunlarının katılımıyla farklı şehirlerde gerçekleşen Bisiklet Festivali, Zeytinli Rock Festivali ile işbirliği yaparak müzik ve pedalı birleştiriyor. Bu yıl uzun aradan sonra yeniden Ağustos ayında Edremit’te gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali’ne çok sayıda bisiklet tutkunu birlikte katılıp, Edremit’in muhteşem doğasında gezintiye çıkacaklar. Bisikletleriyle festivale katılacak olan bisikletçiler; bir yandan 3 gün boyunca müziğe doyacak, diğer yandan deniz ve doğayla baş başa kalacak.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER, FİLM GÖSTERİMLERİ…

Festivalde bisiklet turlarının yanı sıra çok sayıda etkinlik de gerçekleşecek. Katılımcılarla birlikte Türkiye’de ve dünyada birçok festivallerde ödüller almış bisiklet temalı kısa filmler de izlenecek. Seçkide ödüllü yönetmen Serhat Karaaslan’ın Bisiklet, bisikletiyle dünyayı dolaşan gezgin Gürkan Genç’in Demir Atlı Adam, çok sayıda ödül almış Onur Yağız’ın Patika ve yönetmen Fatih Yılmaz’ın Bisiklet isimli filmleri yer alıyor.

Üstelik Bisiklet Festivali katılımcılara ister otelde, ister çadırda konaklama imkanı sağlarken çeşitli etkinliklerle de eğlenceli zamanlar geçirmeyi vadediyor.
Siz de bisikletinizi alıp, doğayla baş başa, müziğin ve denizin keyfini çıkarmak için bir macera yaşamak isterseniz festivalin Facebook sayfasını ve web sitesini inceleyebilirsiniz.

Tarih: 29, 30, 31 Ağustos

Facebook Sayfası | Web Sayfası
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: [email protected]
Bunları İncelediniz mi?

photo-Le-Gamin-au-velo
“Cyril bisikletse, Samantha o bisikletin çamurluğudur.” - Bisikletli Çocuk

Son birkaç aydır siteyi baya bir boşladık. Aslında bir filmi izledikten sonra, hemen onu siteye eklemediğim zaman aklımdan çıkıyor. O yüzden artık filmi izler izlemez yazmaya başlayacağım. :) Neyse neyse, … Devamını oku..

“Bir suç ancak onu planlayan zeka kadar mükemmel olabilir.” - Mr. Brooks

Bazı oyuncular vardır hani böyle oynadığı her rolün üstesinden fazlasıyla geliyorlar. O an karakterin yaşadığı duyguları size aktarabiliyorlar ve Kevin Costner onlardan biri. :) Mr. Brooks iş hayatında başarılı bir … Devamını oku..

pirates_of_the_caribbean_015
Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı

İlk filmiyle gişelerde yüzleri güldüren Karayip Korsanları, devam filmiyle karşımıza çıkıyor. Serinin bu 2. Yapımında, gözü pek delikanlımız Will Turner, Elizabeth ile evlenme arifesindedir. Düğün hazırlıkları yapıla dururken çılgın dostumuz … Devamını oku..

© Copyright 2010-2014 Sinemayı Bloglamaya Hazır mısınız?. Tasarım: — Dream Theme.

Üye Girişi Valid XHTML 1.0 Transitional I Love You Wordpress