2009, Casusluk, Dram, Gerilim, Korku, Polisiye, Politik, Psikolojik, Suç

“Hangisi daha kötü olurdu; bir canavar olarak yaşamak mı, yoksa bir insan olarak ölmek mi? ” – Zindan Adası

“Hangisi daha kötü olurdu; bir canavar olarak yaşamak mı, yoksa bir insan olarak ölmek mi? ” – Zindan Adası

Teddy Daniels, yakışıklı, karizmatik, oldukça zeki bir polistir. Arkadaşıyla birlikte inanılmaz karışık olayların döndüğü bir adadaki akıl hastanesine, çocuklarını boğarak öldüren! bir katilin esrarengiz şekilde kayboluşunu araştırmak üzere gelirler. Yalnız değildir yanında arkadaşı Chuck vardır ama nereye kadar?

Bu filmi izlerken hiç sıkılmadım film başladığı anda macera da başlamıştı, daha filmin başında bir gizem hakim oluyor ve filmde neler olacağını merakla beklerken olayların bi anda nasıl sarpa sardığını bizzat filmin içine kendinizi kaptırıp adeta yaşayacaksınız. Ayrıca bir uyarı da yapalım. Filmi seyrederken başka bir şey ile ilgilenmemeniz sizin yaranıza olur. Çünkü film bittikten sonra “Bu da neydi şimdi, ne oldu?” gibi soruların cevabını aramaya başlayabilirsiniz.

Bu adadaki kimseye güvenmeyin. Her an herşey olabilir ve hiç beklemediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Evet bugün kendinizi şok olmak için hazır hissediyorsanız hemen kendinize Zindan adasına giden feribottan bir yer ayırtın ve Akıl hastanesinin bi köşesine oturup sadece izlemeye devam edin… Ama dikkat edin bu akıl hastanesinde delilik bulaşabilir ve kimseye de güvenmeyin herkes deli olabilir!!!

İzlenilebilecek en iyi filmlerden birisiydi… Kurgu ve konu kesinlikle harika… Şok olmaktan filmin nasıl bitiğini anlayamadım… Martin Scorsese ye böyle bir filmi izleyebilmemizi sağladığı için teşekkür ederim çook başarılıydı… Ayrıca oyuncu kadrosuda Leonardo Di Caprio başta olmak üzeri hepsi bi harikaydı… Vakit kaybetmeden izleyebilirsiniz… :)
İYİ SEYİRLER…

/ 93 Wiews

3 Comments

 • George Manson 27 Haziran 2013 at 20:26

  yaşama nedenimizi anlatıyor. süper bi film.

  Reply
 • Merve Biçer 31 Ağustos 2012 at 23:41

  eğer herhangi bi yerden filmin akışını okudan izlerseniz gerçekten şaşırtıcı bir film…

  Reply
 • Daktilograf 15 Ağustos 2012 at 15:25

  İzlemiştim, bu sözleri sonunda söylüyordu. Filmin etkisinden çıkamamıştım. :(

  Reply
 • Please Post Your Comments & Reviews

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir