21
Tem

“Hangisi daha kötü olurdu; bir canavar olarak yaşamak mı, yoksa bir insan olarak ölmek mi? ” – Zindan Adası

Teddy Daniels, yakışıklı, karizmatik, oldukça zeki bir polistir. Arkadaşıyla birlikte inanılmaz karışık olayların döndüğü bir adadaki akıl hastanesine, çocuklarını boğarak öldüren! bir katilin esrarengiz şekilde kayboluşunu araştırmak üzere gelirler. Yalnız değildir yanında arkadaşı Chuck vardır ama nereye kadar?

Bu filmi izlerken hiç sıkılmadım film başladığı anda macera da başlamıştı, daha filmin başında bir gizem hakim oluyor ve filmde neler olacağını merakla beklerken olayların bi anda nasıl sarpa sardığını bizzat filmin içine kendinizi kaptırıp adeta yaşayacaksınız. Ayrıca bir uyarı da yapalım. Filmi seyrederken başka bir şey ile ilgilenmemeniz sizin yaranıza olur. Çünkü film bittikten sonra “Bu da neydi şimdi, ne oldu?” gibi soruların cevabını aramaya başlayabilirsiniz.

Bu adadaki kimseye güvenmeyin. Her an herşey olabilir ve hiç beklemediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Evet bugün kendinizi şok olmak için hazır hissediyorsanız hemen kendinize Zindan adasına giden feribottan bir yer ayırtın ve Akıl hastanesinin bi köşesine oturup sadece izlemeye devam edin… Ama dikkat edin bu akıl hastanesinde delilik bulaşabilir ve kimseye de güvenmeyin herkes deli olabilir!!!

İzlenilebilecek en iyi filmlerden birisiydi… Kurgu ve konu kesinlikle harika… Şok olmaktan filmin nasıl bitiğini anlayamadım… Martin Scorsese ye böyle bir filmi izleyebilmemizi sağladığı için teşekkür ederim çook başarılıydı… Ayrıca oyuncu kadrosuda Leonardo Di Caprio başta olmak üzeri hepsi bi harikaydı… Vakit kaybetmeden izleyebilirsiniz… :)
İYİ SEYİRLER…
Bunları İncelediniz mi?

CM101MMXI FUNDAMENTALS

Yıllardır tartışılıyor, hatta üzerinde bazı yorumcular farklı yorumlarda bulunuyor. Acaba Cem Yılmaz sadece komik mi, yoksa biz adam ne dese gülüyor muyuz ? Bu sorunun cevabını sanırım bu gösterisinde fazlasıyla … Devamını oku..

1987 yapımı vampir filmi “The Lost Boys”

Normalde günümüzde çekilen vampir filmlerini bile pek sevmezken biraz değişiklik olsun dedim ve 87 yapımı “Kayıp Gençler” filmini seyretmeye başladım. Fakat şunu en başta belirtmek gerekiyor ki filmin 87 yapımı … Devamını oku..

“Hep birlikte yarına gidelim..” – The Croods

Animasyon filmi dendiği zaman yaş sınırı, konusu veya metrajı ne olursa olsun izlemem gereken bir sinema/film türüdür diyebilirim. Ve son zamanlar da izlediğim animasyonlar arasın da kendine “en iyi 5 … Devamını oku..

© Copyright 2010-2017 Sinemayı Bloglamaya Hazır mısınız?. Tasarım: — Dream Theme.

Üye Girişi Valid XHTML 1.0 Transitional I Love You Wordpress