5
Tem

Warner Bros Yeni Seri Peşinde

2011 yılında vizyona giren pek çok seri niteliği taşıyan yapım Warner Bros’un yüzünü güldürmeyi başaramadı. Thor, Green Lantern ve X-Men: First Class gibi seri yapımları bile Amerika hasılat sıralamalarında 200.000 dolar’ı geçemediler.

13 Temmuz 2011 de dünya genelinde vizyona girecek olan “ Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2” Warner Bros. Stüdyolarınıda alarm durumuna geçirdi. 2001 yılında seyirciyle ilk kez buluşan seri, ilk 7 filmin hasılatı ile yüzleri güldürmüştü. Aşağıda Warner Bros’un yüzünü güldüren o hasılat sıralamaları ile filmleri görebilirsiniz.

Sinema tarihinde üst üste artışlarla ilerleyen başka seri şuana kadar olmadı. Harry Potter serisinin bitişi haliyle yerine geçecek başka serilerinde arayışını mecbur kıldı. Şuan devam eden seriler arasında sadece Dark Knight var. Bu yıl vizyona giren Green Lantern her ne kadar Amerikada 130.000 $ hasılatını geçemesede eldeki bir diğer seri olarak ilerlemeye devam edecek.

Warner Bros’un Harry yerine getireceği serinin ne olacağını en kısa sürede öğreneceğimize kuşku yok.
Bunları İncelediniz mi?

“Bazen hatırlamamanın daha kolay olduğunu düşünüyorum.” – Danny The Dog

Filmi ilk gördüğümde başrolünde Jet Li varsa eğer sadece bir dövüş filminden ibarettir diye düşündüm. Fakat izledikten sonra ne kadar yanıldığımı anladım ki Jet Li‘nin oyunculuğuna da hayran kaldım. Bu … Devamını oku..

Yılbaşı Çekiliş Sonuçları..

Merhaba arkadaşlar. Yılbaşı çekilişimizi açıklamak için buradayız. 2012 yılında öncelikle herkese sağlık, huzur, azıcık para da olsa fena olmaz hani :D ve tabi ki bol filmli seneler dilerim.. kitapindirim.com ve … Devamını oku..

Benjamin Button: “Herkes yaşlanırken ben gençleşiyorum”

Filmleri bu kadar seven biri olarak üzülerek söylemek istiyorum ki bu filmi yeni izleme fırsatı bulabildim. Böyle bir film için neden 3 yıl beklemişim ki ? :D Benjamin 1. Dünya … Devamını oku..

© Copyright 2010-2017 Sinemayı Bloglamaya Hazır mısınız?. Tasarım: — Dream Theme.

Üye Girişi Valid XHTML 1.0 Transitional I Love You Wordpress