2010, 2011, Beklediğimiz Filmler, Dram, Komedi, Psikolojik, Romantik

“Zincirlerimizden başka kaybedecek bir şeyimiz yok.”

“Zincirlerimizden başka kaybedecek bir şeyimiz yok.”

Filmin başrollerinde Nejat İşler (Kaan), Yiğit Özşener (Mete), Ahu Türkpençe (Zeynep) gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kaan çeşitli kitapların basımını yapan yayınevi sahibidir. Mete’nin ise Kadıköy’de barı vardır. Mete’nin plak ve çeşitli koleksiyonları bulunmaktadır.

90’lı yılların yarısına gidilen filmde, Mete ve Kaan’ın ilginç radyo programları konu edilir. Bu radyo programında Kaan ve Mete sanki herhangi bir yerde oturmuşlarda aralarında sohbet ediyorlarmış gibi sohbet ederler. Bu program hem dinleyenlerin hem de sunan Mete ve Kaan’ın yaşamını değiştirecektir. Kaan program öncesinde yalnızlığını her gün başka bir kadınla günü birlik yaşayarak geçirmektedir.

Program hızla yayılmaya başlayınca da hayatlarında değişiklik olmayan Kaan ve Mete yine normal şekilde yaşamaya devam ederler. Kaan yine aynı şekilde yaşarken aradığı tutkulu aşkla karşılaşır. Bu kız Zeynep’tir. Zeynep ile aralarında görüş farklılığı olsa da tutkusunu kaybetmemeye çalışır Kaan.

Her insanın hayatında ki kaybetmişliğe değinen kaybedenler kulübü her kesimden her yaştan insanları bir araya toplamayı başarır. Yeri gelince kendi zayıflıklarını kendi yalınlıklarını bile yerebilen, kafa tutan Kaan ve Mete’nin programını dinleyen, müptelası olanlar da artık kaybedenler kulüp üyesidirler.

Kaybedenler kulübü fragmanı

/ 14 Wiews

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir