2010, 2011, Beklediğimiz Filmler, Komedi, Romantik

“Mutlu bir evlilik, sanıldığı kadar kolay değil.”

“Mutlu bir evlilik, sanıldığı kadar kolay değil.”

İyi Günde Kötü Günde Filminin başrollerinde Kellan Lutz (Charlie), Mandy Moore (Ava), Jessica Szohr (Shelby), Michael Weston (Gerben) ve Jane Seymour oynamaktadır.

Ava evlilik danışmanlığı yapmaktadır. Evlenmesiyle birlikte meslek hayatı hakkında daha da fazla pozitif düşünmeye başlamasına rağmen Ava’nın hayatı istenildiği seyrinde gitmeyecektir.

Hiç beklemediği bir anda babasının annesine 30 senedir aynı yalanı söylediğini öğrenir. Bu durumun üzerine annesinin babasına bakışı bir anda değişecektir. Ayrılmak istemeleri ikisinden de daha ötede Ava’yı etkileyecektir. Bu haber üzerine yıkılan Ava ne yapacağını bilmemektedir. Çünkü anne ve babası için evlilik yıldönümü partisi düzenlemektedir. Diğer yandan ise daha yeni evlidir ve cicim aylarını yaşamaktadır.

Kendi iç dünyasında gel gitler yaşayan Ava etrafında ki insanların itirazlarına rağmen anne ve babasının bitmek üzere olan evliliklerini kurtarmaya çalışmaya başlar. Bunu yapmak o kadar kolay değildir ama Ava bunu anlamak istemez.

Bu yola girince beklenmedik sürprizlerle karşılaşan Ava artık kendi evliliğini de sorgulamaya ve korkmaya başlar. Ava’nın bitmek tükenmek bilmeyen çabalarının sonuçları hiçte beklenen gibi olmayacaktır.

Fragman

/ 5 Wiews

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir